Váš V.I.P. realitní makléř

+420 603 888 206
sinne@sinne.cz

Naši partneři

UNIQA pojišťovna, a.s.

„S makléřskou společností sinne IC a.s. spolupracujeme od roku 2003. Jedná se o našeho stabilního a profesionálního obchodního partnera, který spadá do naší nejvyšší kategorie partnerů – TOP PARTNER.”

Ing. Milan Mazánek, sekce makléřských služeb

 

Česká pojišťovna a.s.

„…s makléřskou společností sinne IC a.s. spolupracujeme od 22.11. 2006 a jedná se o našeho velmi spolehlivého smluvního partnera s oprávněním prodávat veškeré produkty České pojišťovny a.s. Zejména oceňujeme jejich pravidelnou péči a servis o klienty, stejně tak jako kvalitu dodávaných podkladů a rizikových zpráv.”

Ing. Jiří Král, Krajský ředitel pro region Praha

 

Wüstenrot

„Se společností sinne IC a.s. spolupracujeme od roku 2006 v oblasti neživotního pojištění a od roku 2008 v oblasti stavebního spoření a úvěrů ze stavebního spoření.

Pravidelně se setkáváme se zástupci společnosti sinne IC a.s., kde jim prezentujeme novinky. Také díky těmto setkáním se nám daří prohlubovat vzájemné pracovní  i osobní vztahy, rozšiřovat spolupráci a udržovat produktové znalosti poradců na nadstandardní úrovni.”

Bc. Petra Jakubovie, Key account manager úseku externí obchodní cesty

 

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

„S makléřskou společností sinne IC a.s. spolupracujeme od roku 2005, jedná se o našeho spolehlivého smluvního partnera s oprávněním prodávat produkty České podnikatelské pojišťovny a.s.”

Karla Kőrberová, Vedoucí oddělení korporátní klientely

 

Allianz pojišťovna, a.s.

„S makléřskou společnosti sinne IC a.s. spolupracujeme od konce roku 1999. Je to náš spolehlivý smluvní partner s oprávněním prodávat veškeré produkty Pojišťovny Allianz a.s. a Allianz penzijního fondu.”

Ing. Martin Smetana, regionální specialista makléřského obchodu

 

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

„S makléřskou společností sinne IC a.s. úspěšně spolupracujeme již od roku 2005. Společnost Sinne IC je náš spolehlivý smluvní partner s oprávněním prodávat jak produkty pojišťovny Kooperativa, tak produkty finanční skupiny České spořitelny.“

Martin Páral, obchodní ředitel pro externí obchod Agentury Praha

 

LeasePlan Česká republika, s.r.o

“Se společností sinne a s panem Danielem Markvartem, předsedou představesntava spolupracujeme více jak patnáct let. Jedná se o velice seriózního partnera. Dlouholetá spolupráce přinesla oběma stranám velice dobré výsledky.”

Jaromír Hájek, Managing Director

 

Conseq Investment Management, a. s.

„Společnost sinne IC a.s. vnímáme díky její dlouhé a stabilní historii a také výborným referencím od obchodních partnerů i klientů za partnera s velmi dobrým potenciálem pro vzájemnou spolupráci, a proto jsme se rozhodli nabídnout jí a jejím klientům naše produkty v oblasti investic a doplňkového penzijního spoření.“

Richard Siuda

 

kb_ps

KB Penzijní společnost, a.s.

„Se společností sinne IC a.s. spolupracujeme od června roku 2013. Věříme, že naše spolupráce v oblasti penzijních produktů bude pro obě strany přínosná a zároveň příjemná. Naše první kontakty tomu určitě nasvědčují.“

Jiří Zpěváček, vedoucí útvaru Externí partneři a marketing

 

ergo_logo

ERGO pojišťovna, a.s.

 

 

 

kooperativa_sk

KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

 

 

 

Slavia pojišťovna a.s.

„Pro nás je společnost sinne IC a.s. novým partnerem a těšíme se naší spolupráci.  Budeme velmi rádi, když se v budoucnu zařadí mezi naše VIP partnery.“

Erika Vohnoutová, obchodní manažer Praha, leden 2015

 

agra